DirajMePoGuzi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DirajMePoGuzi!

https://www.youtube.com/watch?v=jTS1HUZESE4&feature=related
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 KANDIDATURE...

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
ares_tom
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeFri May 30, 2008 2:12 pm

Bok....na s1 sam poznat po imenu Ares_tomi...u drugome sam savezu po poretku....
i pristupio bih k vama:)
Back to top Go down
Tenshin
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeFri May 30, 2008 3:31 pm

Pozz ljudi. Evo na ovom acc igraju dva igrača, Deathmaster sa s1 i Tenshin koji je igrao s1 i želimo u vaš savez. Što se tiče poznanstva, obojica poznajemo Brezu u RL, a Tenshin je išao s njim u osnovnu u isti razred Very Happy . E da, što se tiče miraza, ljudi smo, možemo se dogovoriti. Evo, toliko od nas zasada. Unaprijed hvala na odgovoru.
Back to top Go down
1
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: !   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSat May 31, 2008 12:26 pm

Bok!
Evo javljam se preko foruma....
Timski sam igrac, iskusan u travianu, namjeravam odigrat ovaj server do kraja i trazim dobru ekipu s kojom cu dogurat cim dalje....
Ne igram s1, al nadam se da to nije nepremostiv problem.
sto se tice miraza: po dogovoru!
Back to top Go down
1
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: !   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSat May 31, 2008 12:26 pm

ps. nick mi je Bass
Back to top Go down
AS long
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 12:30 pm

ja se javljam...igram u AS na s1...i kao miraz mogu vam ponuditi 1k kata tamo...jel sam primljen? sad cu se ic rezat ako nisam!
bajdvej slikica vam rula ova gore... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
Kauzi
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 2:38 pm

Pozdrav! Ja sam timski igrać,imam iskustva u travianu,igrao sam na više servera(s1,s2,speed server) ,ali sam na s2 i speedu završio zbog obaveza,a s1 i s3 namjeravam igarati..

Na s1 mi je nick isti kao i ovdje,jel sam primljen?
Back to top Go down
Bojicm
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Kandidatura   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:57 pm

Pozdrav novom savezu i svim Syn igracima.
Na s1 sam u Syn SF i povjereno mi je mjesto generala sto i obavljam nadam se uspjesno.
Od igraca iz Syn ne poznam nikoga licno ali kontaktiram sa asp-ijem i svima u mom krilu Syn saveza.
Trenutno pomazem kung fu u odbrani i hrani.
Aktivan sam i na Syn forumu.
Back to top Go down
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:45 pm

Kauzi wrote:
Pozdrav! Ja sam timski igrać,imam iskustva u travianu,igrao sam na više servera(s1,s2,speed server) ,ali sam na s2 i speedu završio zbog obaveza,a s1 i s3 namjeravam igarati..

Na s1 mi je nick isti kao i ovdje,jel sam primljen?

ides u wing
javi se kod zeke
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 4:46 pm

Bojicm wrote:
Pozdrav novom savezu i svim Syn igracima.
Na s1 sam u Syn SF i povjereno mi je mjesto generala sto i obavljam nadam se uspjesno.
Od igraca iz Syn ne poznam nikoga licno ali kontaktiram sa asp-ijem i svima u mom krilu Syn saveza.
Trenutno pomazem kung fu u odbrani i hrani.
Aktivan sam i na Syn forumu.

javi mi se ingame
ionak me zanimaju neke dr stvari
hhh
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
caesar




Posts : 5
Join date : 2008-05-26

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 4:42 am

AS long wrote:
ja se javljam...igram u AS na s1...i kao miraz mogu vam ponuditi 1k kata tamo...jel sam primljen? sad cu se ic rezat ako nisam!
bajdvej slikica vam rula ova gore... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

koji ti je nick na s1?

i koji ti je na s3?
Back to top Go down
Alte sch
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 5:47 am

the islander @ s3...s1 nek ostane tajna neko vrijeme...
Back to top Go down
caesar




Posts : 5
Join date : 2008-05-26

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 9:57 am

Alte sch wrote:
the islander @ s3...s1 nek ostane tajna neko vrijeme...

pa ako zelis da ostane tajna onda ces i takav status imai kod moguceg ulaza......nikakav!

prema tome.......mi ti otkrivamo nase karte a ti ne zelis.....sorry...!!
Back to top Go down
Islander
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:13 am

ma joj...kao prvo, ovo za ulaz je bila zajebancija...kao drugo, na -+ sam bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
antitero
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: ulaz u savez   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:25 am

pozz.
igram s1 sa nickom shaolin monk koji je upravo iskatapultiran i spusten za 3500.
prijatelj sam od hoodluma, _destroyer_ i lord x.
razmotrite moje kandidature za ulazak...nema smisla vise pricat o meni, a tko me treba neka mi se obrati in game. zelim vam ugodan ostatak dana.
pozz
Back to top Go down
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:53 am

antitero wrote:
pozz.
igram s1 sa nickom shaolin monk koji je upravo iskatapultiran i spusten za 3500.
prijatelj sam od hoodluma, _destroyer_ i lord x.
razmotrite moje kandidature za ulazak...nema smisla vise pricat o meni, a tko me treba neka mi se obrati in game. zelim vam ugodan ostatak dana.
pozz

a koji ti je nik na s3???? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
antitero
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: nick   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 4:42 am

antiterorist
Back to top Go down
judgedre
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 8:59 am

pozdrav
na s1 igram u savezu Syn-B
na s1 moj je nick judgedredd
na s3 moj nick je judgedredd
Back to top Go down
Ayla
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:47 pm

Uf kako je teško pohvatat svu ekipu ali eto i moje kandidature za ulaz u vaš savez..... Na s1 sam u Syn-Bu sa istim nickom kao i ovdje --- Ayla--- možda nisamo bili u kontatku ali tu sam i aktivna sam koliko mi to moj RL dozvoljava Smile
Back to top Go down
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:16 am

Ayla wrote:
Uf kako je teško pohvatat svu ekipu ali eto i moje kandidature za ulaz u vaš savez..... Na s1 sam u Syn-Bu sa istim nickom kao i ovdje --- Ayla--- možda nisamo bili u kontatku ali tu sam i aktivna sam koliko mi to moj RL dozvoljava Smile

evo,za sada cu vas smjestiti kod zoke u wing,iako je nama isto wing ili main savez.
to je iskljicivo zbog koordinata...
ako vam nesto nije jasno...
in game mi se javite.
elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
Cro drag
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 4:11 am

Jel mogu ja uci u savez zovem se CRO DRAGON???
Back to top Go down
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 4:20 am

Cro drag wrote:
Jel mogu ja uci u savez zovem se CRO DRAGON???


MOZES,DA
SUTRA
KAD NAPISES LIJEPO PRIJAVU farao
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
Cro drag
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:37 am

zovem se CRO DRAGON imam 70 pop.. proizvodnju 38 po satu sve osim hrane a hranu imam 28 i nemam vojnih jedinica, igram na svakom serveru najjači sam na s1... i to je to jel mogu uči u savez??
Back to top Go down
Cro drag
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:08 pm

i na s1 se zovem darks_citys...
Back to top Go down
Cleopatra

Cleopatra


Posts : 76
Join date : 2008-05-26
Age : 40
Location : StidnaDlaka

KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 5:25 pm

Cro drag wrote:
i na s1 se zovem darks_citys...


nemozes,nemas poznanstvo
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kabel_girl
Bir
Guest




KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Bir   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:34 pm

Evo ja se kandidaturiram ili kak se vec pise za wing...nisam bas poznat na s1 makar sam na starom accu bio jako dobar sa Hemerom...ž

na s1 mi je nick Bir...

na s3 isto Bir
Back to top Go down
Sponsored content





KANDIDATURE... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: KANDIDATURE...   KANDIDATURE... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
KANDIDATURE...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DirajMePoGuzi! :: Gosti :: Kandidature za ulazak u savez-
Jump to: